Odoo

Odoo допоможе вашому бізнесу зростати.Одна задача - один додаток. Інтеграція ніколи не була такою повною.
odoo_img
Ваш бізнес заслуговує щоб його автоматизували. Зробіть це з ERP ODOO. Автоматизація ще ніколи не була такою простою.

Переваги ODOO :

  • WEB орієнтована система
  • Відкритий початковий код
  • Простота інтеграції зі сторонніми сервісами
  • Масштабованість
  • Мультимовність
  • Величезна різноманітність модулів, у тому числі галузевих
  • Гнучкість
За рахунок своєї модульності ви можете поступово освоювати систему і включати необхідний функціонал по мірі необхідності.
ERP ODOO дуже гнучка система і може швидко адаптуватися під запити користувачів, і це є як величезний плюс, так і великий мінус.
Більш детально ознайомитися із функціоналом ODOO ви можете в нашому БЛОЗІ

Більш детально ознайомитися із функціоналом ODOO ви можете в нашому

Індивідуальний проект – повноцінне впровадження ODOO у вашій компанії. Саме використання розбивається на кілька ітерацій, наприкінці кожної ітерації ви отримуєте рішення, яке закриває певні питання. Кожна ітерація оформляється окремим договором та закривається актом.


Впровадження готових рішень - у вашій компанії відбувається впровадження готового точкового рішення, яке вирішує одне із ваших питань. Такий варіант може трансформуватися у повноцінне використання.


Навчання та консультаційні послуги. Цей варіант співпраці передбачає навчання базовим інструментам системи та їх освоєння на практиці, а потім у разі потреби переходити на точкові доопрацювання системи під ваші потреби.


Разові послуги – ви можете замовити у нас розробку потрібного вам функціоналу (модуля). Такий варіант передбачає збирання вимог, написання технічного завдання, розробку, тестування, оформлення документації та первинне навчання персоналу.